Cerere MOD- Aspects

In jos

Cerere MOD- Aspects

Mesaj Scris de [MOD]Aspects la data de Joi Mar 07, 2013 11:15 am

Numele Real : Cristi
Varsta : 16
Aveti 5-6 zile de joc?: 3-4
Numele In Joc : Aspects
Experineta in htm/php : Am
Lvl Server M2D : .
Timpul pe care puteti sta pe M2D : 1000
Reclama puteti face : DA
De ce vreti sa faceti parte din staff-ul M2D :
Cu ce ne puteti ajuta la server : Aducand Playerii , Revolvand Probleme legate de Server

Experiente/activitati in decursul "carierei" voastre pe servere: Poi in prezent,am avut GM pe 2 servere (Pe 1 il am in continuare si in momentu de fata [Nu n-am facut reclama nici nu intentionez,e mai mare comunitatea decat aceasta],pot dovedi prin teamwiever gradul pe care il am si acum).
Niciodata n-am facut eventuri fara aprobarea Adminului/Ownerului de pe server,niciodata n-am abuzat de comenzi/iteme de pe GM ...
Nu am dat in playeri dupa GM.
Mute pe care il dau,mereu fac preent inaintea aplicarii comenzii .. si nu am exagerat cu mute .. (cel mai mult am dat 10h,dar a scris un roman de injuraturi Smile))
As dori sa ajut comunitatea,si in + observ ca nu prea sunt admini on ... si majoritatea nu iau masuri impotriva limbajului,multi au injurat in fata lui si el era la pc,sa facut ca nu vede,nu este frumos.
Chiar daca e Romania,noi putem fi mai buni decat un simplu bag ... cv in stiti voi :d.
Raspund la pm-uri,chiar si la cele stupide Smile),ma amuza dar si ii amuz.
Am obiceiul sa fac atmosfera pe server,caterinca decenta cu playerii,nu fac descriminari sau alte lucruri de genu acesta.
Mereu am tratat totul ca de la egal la egal.
N-am sa va dezamagesc :p (asta daca imi este aprobata cererea).
Serverul sincer ... imi place foarte mult,creeaza acea "dependenta" de al juca mereu si sa nu te mai saturi de el Smile).
Este foarte bine gandit server.
Vreau doar acceptat/refuzat cu T/C.

[MOD]Aspects
Membru

Data de înscriere : 07/03/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere MOD- Aspects

Mesaj Scris de [Owner]Destros la data de Joi Mar 07, 2013 11:26 am

Vrei Primi MOD.
T/C
[Owner]Destros