(¯`·._.·[ Donatii bancare! ]·._.·´¯)

In jos

(¯`·._.·[ Donatii bancare! ]·._.·´¯)

Mesaj Scris de [ADM]Vista la data de Joi Mar 07, 2013 4:28 am

Subiect: Donatiile Bancare Astazi la 2:28 pm
1. Donatiile bancare sunt pentru cei cu varsta mai mare de 14 ani ,deoarece trebuie sa beneficiati de buletin.Pentru a putea dona ,nu ai nevoie de cont in banca , card sau alte minuni . Dar daca ai o varsta cuprinsa intre 14 si 17 ani, nu uita sa ceri acordul paintilor .
2. E mai avantajos sa donati bancar decat cu credit ,deoarece pe coduile de reincarcare suportati voi si TVA-ul dar la donatiile bancare ,TVA-ul e suportat de noi .(Exemplu : pe cod de 10 euro dai 60lei ,dar bancar pentru 10 euro dai 40 lei ).
3. Suma minima de depunee este de 20 lei ce inseamna 50%, adica minimul de modare e de 50% .
4. Si in plus la fiecare banut in plus, si bonusurile cresc la % .(Exemplu la 25lei ai 60%, la 30lei ai 70% , etc...)
Iar daca faci donatii false , nu vei mai putea dona vreodata pe acest server.
5. Daca donezi bancar trebuie sa dai un sms la numarul de telefon: 0760900533 ,cu tarif normal ,in care sa fie numele caracterului (cu litere mici sau mari cu il ai) si suma donata , dupa ce ai depus suma doita la contul de mai jos.

Pentu Raiffeisen Bank:
• Numele titularului contului:Jderu Mugur
• Cont IBAN:RO11RZBR0000060002658674
• La banca Raiffeisen Bank cu buletinul, suma doita

Am carcaterul All3xuTzzA si veau sa donez suma de 40 lei.
Imi iau banii ,buletinul si o foaie cu datele bancare.
~Le dau la banca si spun ca veau sa depun suma de 40 lei in contul de pe foaiea alatui de buletin.
~Apoi dau un sms asa: All3xuTzzA , suma :40 lei .
~NU uita sa pastrezi chitanta pana la ridicarea donatiei.
~ Donatia se ridica seara dupa ora 18:30
~Apoi intru pe joc si stau online (ON) pe channel 1(CH1) ,si astept sa ma traga admin ([ADM]Vista).
~Pana sa ma traga ma uit mai jos ce item/e imi pot lua simi notez 7 bonusuri care sa nu se repete si 3 pietre care la fel sa nu se repete .
Daca veti face la fel nu veti avea absolut nici o problema in ridicarea donatie facute,multa bafta !!!
NU uitati ca donatiile se primesc NUMAI de la : [ADM]Vista

[ADM]Vista
Administrator Server

Data de înscriere : 02/03/2013
Varsta : 23

Vezi profilul utilizatorului http://metin2destros.forumz.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum